Yleinen

Tilastotietoa

Marraskuun rotuja

Koirakoulussa käy kaikenrotuisia koiria, myös x rotuja. Tässä alla listattuna muutamia rotuja marraskuusta ja joulukuusta 🙂

Shetlanninlammaskoira, Glen Of imaalinterrieri, Venäjäntoy, Suomenlapinkoira, Valkoinen paimenkoira, Kääpiösnauteri, Kultainennoutaja, Isovillakoira, Labradorinnoutaja, Venäjänbolonka, Bichon Frise, Kääpiömäyräkoira, Eurasier, Espanjanvesikoira, Coton De Tulear, Englanninkääpiöterrieri, Mittelspitz, Dalmatiankoira, Novascotiannoutaja, Berninpaimenkoira, Saksanpaimenkoira, Prahanrottakoira, Faaraokoira, Parsonrusselinterrieri, Kääpiövillakoira, Keeshond, Chihuahu, Australianpaimenkoira, Suomen pystykorva, Papillon, Kettuterrieri, Irlanninvesispanieli, Havannakoira, Borderterrieri, Barbet, Jämtlanninpystykorva, Samojedinkoira, Belgianpaimenkoira, Mudi, Pieni amerikanpaimenkoira, Portugalinvesikoira, Spanieli, WelshCorgi, Rottweiler, Braslianterrieri, Saksanseisoja, Collie, Japanese Chin, Gordoninsetteri, Petit Passet Griffon Vendeen, Pohjanpystykorva, Tanskalaisruotsalainen pihakoira, Ranskanbuldoggi, Bokseri, Schipperke, Kleinspitz, Newfoundlandinkoira, Lagotto, Tanskandoggi, Kooikerhondje, Amstaffi, Amerikan karvaton terrieri, Bullmastiffi, Australian labradoodle, AustralianpaimenkoiraxBordercollie, BretonixVillkoiraxKultainennoutaja, SaksanpaimenkoiraxValkoinenpaimenkoira, CotondetulearxVillakoira, PorokoiraxSuomenlapinkoira, Toyvillakoiramix, VenäjänspanielixJackRusselinterrieri, LabradorinnoutajaxBokseri, CockerixVillakoiraxCottoni, ChihuahuaxJackRusselinterrieri

Suomenlapinkoira, Labradorinnoutaja, Shiba, Cockerspanieli, Collie, Porokoira, Spanieli, Shetlanninlammaskoira, Saksanpaimenkoira, Lagotto, Australianpaimenkoira, Venäjänmustaterrieri, Kääpiömäyräkoira, Rottweiler, Italianvinttikoira, Tiibetinterrieri, Snautseri, Chihuahua, Entlebuchinpaimenkoira, Valkoinenpaimenkoira, Havannankoira, Kultainennoutaja, Jack Russeli, Ranskanbuldoggi, Pohjanpystykorva, Siperianhusky, Keeshond, Vehnäterrieri, Mittelspizt, Isovillakoira, Borderterrieri, WelshCorgi, Toyvillakoira, Whippet, Staffi, Coton De Tulear, Yorkshiterrieri, Australian labradoodle

You may also like...

Popular Articles...